Marmaris’te kaymakamdan güvenlik güçlerine baklavalı yılbaşı kutlaması

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), (DHA)- MUĞLA’nın Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, beraberindeki protokolle kurumları denetleyerek jandarma ve polis ekiplerine baklava ikram edip yeni yıla beraber girdi.
Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Çam, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Binbaşı Süleyman Ercan, yeni yılda görev yapan kamu kuruluşlarını ziyaret etti. Kordon Caddesi’ndeki Şehit Nedip Cengiz Eker Polis Merkezi, ziyaretin ilk adresi oldu. Görevli polis memurların yeni yılı kutlayarak başarı diledi. Ardından Yat Limanı’nda demirli devriye botunda görevli sahil güvenlik ekiplerini kontrol ederek yeni yılı kutladı. Kordon Caddesi’nde gece boyu asayişi sağlayıp denetimleri yapacak trafik, asayiş ve motosikletli yunus timlerine tedbirlerle ilgili yapılacak çalışmalar hakkında açıklama da yaptı. Ardından Marmaris- Muğla karayolunun 21’nci kilometresinde bulunan Çetibeli Jandarma Komutanlığı’na gelen protokol denetimleri inceledi. Marmaris Kaymakamı Aksoy, beraber denetim yapan jandarma ve polis ekiplerinin yeni yılını kutlayarak baklava ikram etti. Denetimlere İl Emniyet Müdürü Suvat Dilberoğlu da eşlik etti.
Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, “2020 yılında pandemi ile çok büyük sıkıntılar yaşadık. El birliği içinde bu zorlu günleri atlatıyoruz. Çok can kurtardınız, hepiniz hem suçlulara karşı hem de salgın ile mücadele verdiniz. Ben sizleri arada sıkıştırdım bunun tek nedeni halkımızın sağlığı ve huzuru içindi. Hepiniz bu vatanın değerli evlatlarısınız. Bizler hepimiz bir aileyiz. Ast üst olarak değil ağabey ve kardeş olarak birbirimize kenetlenmek, güvenmek ve böyle yürümek zorundayız. Sizlerin görevle veya başka herhangi bir sorununuz olursa hepimiz bir aileyiz her zaman yanınızdayım. 2020 yılını nasıl el birliği ile atlattıysak bu yılı da el birliği ile çalışarak, vatanımıza ve milletimize sahip çıkarak geçireceğiz. Hepinizin yeni yılını canı gönülden kutlarım” dedi.
Açıklama ardından ilçe protokolü devlet hastanesine geçerek Başhekim Ahmet Mutlu Arıcı’dan bilgi aldı ve sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, denetimlerde herhangi bir asayiş sorunu olmadığı, vatandaşların kısıtlama kuralı ile tedbirlere uyduğu bildirildi.

Marmariste kaymakamdan güvenlik güçlerine baklavalı yılbaşı kutlaması

Yorum yapın