TÜRASAŞ, Sivas’ın beklentilerini karşılayacak

SİVAS, (DHA) –  TÜRKİYE Raylı Sistem Araçları A.Ş. (TÜRASAŞ) Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar, Sivas Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 
Yardımcılarıyla birlikte Sivas’a gelen TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar, Bölge Müdürü Atanur Karadağ eşliğinde üretim sahalarını gezdi.
Alanında uzmanlaşmış şirketler olarak sektörde yer alacaklarını ifade eden Yazar “Bugün Sivas Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Fabrikalarımızı gezdik. Arkadaşların motivasyonunu ve gayretlerini yerinde izledik. Bölge Müdürüm başta olmak üzere, yeni atanan fabrika müdürlerimize de gayretleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah, önümüzdeki günler bizim için daha iyi olacak umuduyla çalışıyoruz. TÜRASAŞ olarak yeniden bir yapılanma içerisindeyiz. Uzmanlaşmış şirketler olarak sektörde yerimizi alacağız. Buradaki en önemli yapı taşlarından bir tanesi de Sivas olacak elbette ki. Bu noktada beklentileri karşılayacağız diye umut ediyorum” dedi.
TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar Sivas ziyareti kapsamında, Genel Müdür Yardımcıları İrfan İpşir, Mustafa Ersoy ve Sivas Bölge Müdürü Atanur Karadağ ile birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i de makamında ziyaret etti.

TÜRASAŞ, Sivasın beklentilerini karşılayacak

Yorum yapın